UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie żale kolego/koleżanko tylko pomysl że ludzie zarobią najniższa krajową to żadna przyszłość dla tych ludzi a kolego pomyśl sobie że mniej ludzie zarabiają tym mniej wydajemy i więcej sklepów się zamyka i ceny rosna

cudzy