UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oby jeszcze godziny seansów ambitniejszych filmów były dogodniejsze. Puszczanie dobrego filmu koło godziny 16,albo tylko na 20.30 czy 20.24,albo w weekend koło 15 potrafi nieźle zirytować i zniechęcić nawet wielbiciela Światowida. Proszę nie oglądać się wyłącznie na komerchę, bo stracicie wiernych widzów.

elle