UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony. Dokładnie takie spostrzeżenia nt. systemu 3D w Światowidzie miałem i to właśnie kierowało moje kroki na sale z projekcją 2D. Jeśli faktycznie jasność została poprawiona to wracam do was jako widz. Ps. Multikino ciągle błe;)
SUPERzaskoczenie