UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie!! Zakładajcie sobie w rowerach nadajniki GPS. Teraz takie nadajniki specjalnie dla rowerów kupicie nawet za 300 zł. I wtedy żadna kradzież roweru wam nie będzie straszna. A złodziejom powinno się ucinać ręce!!! jak za Hammurabiego. Wtedy byłby spokój z kradzieżami i nie trzeba by było zabezpieczać niczego.
KKKKK1