UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A po co tam trawnik skoro dzieciaki i tak juz z niego nie skorzystaja bo nawet pilki pokopac im nie wolno? Wszedzie tylko zakazy i zakazy, wiele krzyku o nic teraz robia mieszkancy tego miejsca. Byl trawnik ale juz nie ma i to od dawna wiec o co sie bic?