UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiecie to zawsze 80gr ja nie mam czasem drobnych a co dopiero powiedziec o grobszej kasie ;/ szkoda ze HN nie zrobila platnego prakingu ale wszystko sie moze zdazyc a najsmieszniejsze jest to ze tam gdzie stoja samochody zaraz pojawia sie parkometr. a czy problem ze stawianiem aut nie znknol na okres gdy parkometry nie dzialaly?? moze wy macie kase zeby dziennie wydac z 10zl na parkometr ale ja np nie jadac na male zakupy lub rozejzec sie za prezetem dla dziecka trzeba zaplacic niestety to straszne. PRZEPRASZAM JEZELI NIE MAM RACJI
dareczek