UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zamiast narzekac na parkujących , a wy pewnie tez tak robicie, zastanowcie sie nad tym dlaczego jest tak mało miejsc parkingowych w Elblągu? A jesli są to już ciezko wam zaplacic te marne 0,80 za poł godziny. Nazekać każdy potrafi ale ruszyć głową i pomyśleć trochę zastanowić sie, to już nie ma komu. watyd naprawde wstyd

Hieronim D. Bałtycki Elbląg