UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

u mnie, przy wjezdzie da podworko stoi znak: zakaz wjazdu, nie dotyczy zamieszkalych, i zaopatrzenia. no i oczywiscie miedzy godzian 14 a 18ta z podworka wyjechac nie mozna. a buraki z SM kontroluja.... mieszkancow!!!!!! zamiast te dziesiatki obcych samochodow!!!

zdegustowany