UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
u mnie, przy wjezdzie da podworko stoi znak: zakaz wjazdu, nie dotyczy zamieszkalych, i zaopatrzenia. no i oczywiscie miedzy godzian 14 a 18ta z podworka wyjechac nie mozna. a buraki z SM kontroluja.... mieszkancow!!!!!! zamiast te dziesiatki obcych samochodow!!!
zdegustowany