UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkaniec przydatność naszej Starży Miejskiej jest mniejwięcej taka, jak ropiejący wrzód na d...A niech gnoje wezmą się za robotę, choćby zamiatanie chodników.Wtedy ich działalność na pewno zostanie zauważona.

zły