UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

typiara zabila kota a wy chcecie ja zabic za to??? wiecie co a ja pozabijam was wszystkich bo jestescie niebezpieczni a wasze matki sparzyly sie z kim innym niz z homo sapiens, zasrani mordercy. .. zycze wam smierci w cierpieniach wypadku, albo muzulmana wam zycze ze sterczacym penisem w klatce. zeby wasze corki zginely w potwornych gwaltach. obroncy zwierzatek a co robicie jak w ciagu dnia zabijacie 100 istnien boskich w postaci mrowek i robakow ??? chlastacie sie za kare za to??? ojj biedny kotek. tez lubie koty i zwierzeta ale jak chcecie zabic czlowieka to i ja was chcem zutylizowac mordercy zasrani chrzescijaninie. buahahahahah

mordercoooo