UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do wszystkich mądrych z zapędami do posiadania broni. Popatrzcie na wiadomości z USA co chwila jakiś cymbał zabija bo sprzedają broń każdemu idiocie bo ma do tego prawo. Ja nie chcę mieszkać w takim kraju, gdzie co drugi cymbał ma pistolet, broń musi być pod kontrolą, nie jest to idealne rozwiązanie lecz lepsze niż za oceanem. W Polsce przynajmniej jest mniejsze ryzyko że jakiś dzieciak pozabija inne dzieci w swojej szkole tylko dlatego że znalazł pistolet w szafce ojca i był zły na świat.