UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlatego uważam że wszyscy obywatele POLSKI powinni mieć swobodny dostęp do broni oczywiście poza bandziorami i psycholami w razie inwazji obcego najeźdźcy mogli by zareagować chyba że władza się obawia o swoje bezpieczeństwo bo ma coś na sumieniu?