UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy redaktorzy, może nie przesadzajcie z tym rynsztokowym słownictwem!! Na wytrzeźwiałkę można już trafić od 0,5 promila, a taką zawartość to pijaństwem nie można nazwać. Czyli jak wy wypijecie sobie nawet 1 piwko po pracy to też jesteście pijakami?
Dobresobie