UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"ciekawe czy byście tak pisali jak by ten kierowca karetki jechał do was lub waszej rodziny albo wiózł was na sygnale do szpitala!!!!!?????" Jak można licytować życie? Osoba w karetce jest bliżej "Tamtego świata" a w samochodzie były zdrowe osoby, kierowca karetki nie dość że nie uratował osoby do której jechał to jeszcze zabrał jedno życie. Z mojego punktu widzenia kierowca Hondy jest nie winien, tym bardziej osoba młoda i nie wie jak reagować na pojazd uprzywilejowany, dla niego to pierwszyzna być może widział karetkę na sygnałach będąc za kierownicą po raz pierwszy. Miał prawo wjechać na skrzyżowanie na zielonym świetle. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla wszystkich. ..