A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrzy jabol okradaj tycgph co pala dobrze frajerom
Dobrze frajerom jabol masz racje
Dobrze tak sie robi frajerom co nic nie maja i nic beda mieć
Mamusia cie cioto utrzymuje bo bys jak pies zdechl cioto
Majster na święta będę odrazu ogolna 50 i pod plot albo wierzowiec go czeka klatka schodowa
Haha dokladnie jak pies
Hahahaha piczko pozdrawiam ciebie lamusie bez mamy pod pod plot hahaha
A moim zdaniem, admin powinien umożliwić dodawanie odpowiedzi pod komentarzami. BEZPOŚREDNIO !!!
W jakich czasach zyjesz samochód papierosy itp za prace się wejs
Ale musisz mieć nasrane w głowie do utylizacji razem z twoimi komentarzami polecam dobrego psychiatre