Rozpakował towar, aby pozbyć się zabezpieczeń
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci z prewencji przejęli od obsługi sklepu z elektroniką 20-letniego mężczyznę. Został on przyłapany na tym jak wyjmował z oryginalnych opakowań towar. Mężczyzna rozpakował część przedmiotów, by w ten sposób pozbyć się zabezpieczeń, zapomniał jednak o czujnych pracownikach sklepu.