UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za bzdury? Czy ten "inteligentny inaczej" 23 latek wezwal bezpodstawnie policje?? Tak jak jest napisane w artykule? Z tekstu wynika, ze nie poniewaz dyzurny braniewskiej policji otrzymal telefon z Warszawy, ze pewien dzwoniacy DO FUNDACJI powiedzial, ze chce popelnic samobojstwo. Czyli jednak nie zadzwonil pod telefon alarmowy. Ja bym go pouczyl i uniewinnil- mimo, ze jest glupi, ale wykroczenia nie popelnil, przynajmniej tak wynika z tekstu.
bolek123