UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moja swego czasu żona zgłosiła na policje że "mąż zabrał drukarkę do pracy", drukarka nabyta w trakcie trwania wspólnoty majątkowej. .. .. warta 180zł. Przy okazji zupełnie innej sprawy odczytałem takie zgłoszenie. .. .. Nikt nikogo nie ukarał. .. .. a tu taki numer. .. .. dziwne. .. .. Czy policja w Elblągu jest niedouczona?
zantyr