UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moja swego czasu żona zgłosiła na policje że "mąż zabrał drukarkę do pracy", drukarka nabyta w trakcie trwania wspólnoty majątkowej. .. .. warta 180zł. Przy okazji zupełnie innej sprawy odczytałem takie zgłoszenie. .. .. Nikt nikogo nie ukarał. .. .. a tu taki numer. .. .. dziwne. .. .. Czy policja w Elblągu jest niedouczona?

zantyr