UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To ja się pytam policji i innych "mądrali" jak w takiej sytuacji bronić własnego mienia i życia na swoim terenie ? Chłop pogonił złoczyńce i tyle. Proponuje zapoznać się z regułą " Prawa użycia broni" które klepałem w wojsku przed każdą wartą ochraniając mienie.
jw.Cywil