UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pojazdy uprzywilejowane nie mogą w mieście jechać więcej o 50 km/h niż pozwalają przepisy, jeśli jadą +50 km/h grozi utrata uprawnień, ponieważ poj. takie mogą się nie stosować do przepisòw ruchu drogowego, nie mogą zaś popełniać czynności zabronionej. W ustawie jest tylko jest to ujęte jako czyn zabroniony a nie jako wykroczenie z krd. Smutne, głupie ale prawdziwe - takie mamy prawo.

janusza