UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgon przed przybyciem karetki-dlugo jechali, ja to bym szybciej dojechał. Wypadek karetki- szybko jeżdżą, ją bym jechał wolniej. Ludzie opamiętajcie się, wypadki zdarzają się wszędzie, nie wieszajcie psów na tych ludziach. Czy ten winien czy tamten to wyjaśni sąd. Dyspozytor wysyła na sygnale to kierowca chce szybko dotrzeć do potrzebujacego i jeśli uda się go uratować to wtedy ma satysfakcję, jazda na sygnale to żadna przyjemnośc, fajnie jak sam nie musisz kierować
Kolostrażak