UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie no żenada te komentarze. .. kurcze jak rozliczać kierowce z każdej minuty jak się czeka na jej przyjazd to Ok a teraz to kierowca winny bo jechał za szybko? nie jechał na obiad tylko może własnie do Ciebie. .. ..

storno1