UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i co z tego, że jednemu uratuje życie jak po drodze ludzi pozabija. Po trupach do celu? Tak ma to wyglądać? Inaczej byście mówili, gdybyście siedzieli w tej osobówce i dostali takiego strzała. Wtedy byście mieli obiektywne spojrzenie na całą sprawę. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, a wszelcy oponenci tutaj to zapewne pracownicy służby zdrowia, znajomi i rodzina. "To, że prowadził pojazd uprzywilejowany, jadący na sygnale nie oznacza zwolnienia z zachowania ostrożności - uzupełnia prokurator" i niech te słowa trafią do wszystkich ludzi prowadzących pojazdy uprzywilejowane, aby więcej takich sytuacji nie było.