UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a w Skandynawii karetki prawie w ogóle nie używają sygnałów dźwiękowych tylko świetlnych. światła niebieskie ledowe jak na choince oraz z przodu halogeny bardzo mocne światło którego nie da się nie zauważyć w lusterkach. i wypadków ambulansu tam nie ma bo są z daleka widoczne

vvvvv