UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a w Skandynawii karetki prawie w ogóle nie używają sygnałów dźwiękowych tylko świetlnych. światła niebieskie ledowe jak na choince oraz z przodu halogeny bardzo mocne światło którego nie da się nie zauważyć w lusterkach. i wypadków ambulansu tam nie ma bo są z daleka widoczne
vvvvv