UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zachowanie szczególnej ostrożności to co to jest, według Ciebie? Bo karetka zwolniła przed wjazdem na skrzyżowanie. Wszyscy potrafili ją zauważyć i stać pomimo zielonego. A ten jeden nie? To co jeszcze mógł zrobić kierowca karetki? Zatrzymać się? Na pewno tak. Tylko po co w takim razie sygnały? i wszystkie przepisy o pojazdach uprzywilejowanych? Niech jeżdżą jak inni. Czekają na światłach. Wloką się za tirami i elkami. A potem porównajcie statystyki zgonów. ..