UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ok, niektórzy powiedzą, że kierowca karetki musi szybko jechać. Ok? Tzn, że jak jedzie około 100km/h beż zadnego sygnału na terenie zabudowanym w krasnym lesie gdzie były wypadki smiertelne z powodu prędkości to też Ok? Pojazdy służby publicznej powinny mieć nałożony kaganiec 60km/h, który wyłącza zdalnie dużyrny ruchu w razie potrzeby :)

Tijs