UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ok, niektórzy powiedzą, że kierowca karetki musi szybko jechać. Ok? Tzn, że jak jedzie około 100km/h beż zadnego sygnału na terenie zabudowanym w krasnym lesie gdzie były wypadki smiertelne z powodu prędkości to też Ok? Pojazdy służby publicznej powinny mieć nałożony kaganiec 60km/h, który wyłącza zdalnie dużyrny ruchu w razie potrzeby :)
Tijs