UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jak bys ty jeden z drugim potrzebowal pilnie karetki a ta by przyjechala po godzinie bo inni kierowcy nie ustapili mu drogi to co wtedy bys powiedzial?????Ze bus sie wykonczyl bo tak dlugo nie przyjezdzali.Puki nie bedziesz w potrzebie to tego nie zrozumiesz.