UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt nas z tego kraju nie ma prawa też wyrzucić. Ludzie i tak już pouciekali i uciekają za chlebem, do tego niż demograficzny, wszędobylska inwigilacja i notoryczne "dociskanie ryja" obywateli do gleby po przez rygory, obostrzenia i mandaty. Nie chodzi o pijaństwo ale zastanów się (choć to dla ciebie pewnie trudne) jaką wolność mieli Polacy jeszcze 5-10-15 lat temu a co jest teraz. Małymi kroczkami zniewolili ludzi i wszędzie czają się mandaty z byle powodu, z byle drobnej nieuwagi czy małego błędu za które od razu czyha kara finansowa i do tego obstawili się policją, urzędami, ochroną żeby czaić się na każdym rogu na kase podatnika. Ludzie cierpliwi ale czara się przeleje. Tak było od zarania dziejów i tak będzie. To tylko kwestia czasu a jeżeli komuś z tych co rządzą coś się nie spodoba to wywołają wojne dla upuszczenia złej krwi.

Historyk