UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W miejscowości Wiktorowo i Wikrowo jeżdżą pijani i jakoś tam ich nikt nie łapie a przydałoby się w końcu zaprowadzić tam porządek i wyłapać tych na dwóch gazach w szczególności weekendy wieczorami lub w nocy.