UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właściciel sprawę wyjaśnił, a ci sobie przypisują zasługi, żenada. Dalej niech się bawią w wybieranie dzielnicowych roku. Sprawa wyjaśniona, premia będzie i trzynastka, a to już podobno ponad 25 lat od obalenia komuny.