UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
cyt. - Powstrzymaliśmy się od prowadzenia odłowów wędkarskich przez naszych członków, jak i odłowu ryb karpiowatych, które prowadziliśmy na tym zbiorniku – wyjaśnia Krzysztof Cegiel. - Przez rok staraliśmy się, w miarę posiadanych środków własnych, zarybiać akwen. Zarybiliśmy m. in. narybkiem węgorza, wylęgiem szczupaka. I te działania zamierzamy kontynuować w przyszłości. Jednak w jeziorze Druzno zginęły ryby, które w naszej ocenie mogły mieć lat 15-20,więc powrót takich osobników w miejsce, gdzie wystąpiła katastrofa, będzie trwał przez wiele lat. - a w chwili obecnej Zarząd Okręgu przegłosował możliwość zabierania złowionych ryb - zaiste specyficzna troska o ryby które mają dożyć 15-20 lat
...podobnomabyćlepiej