UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty chyba Paweł nigdy w busie na pace nie leciałeś co?wyobrażasz sobie że tam jedzie twój brat, siostra ktokolwiek i wiesz co sie dzieje przy nagłym hamowaniu???I uważasz ze policja zabierając prawko kierowcy szkodzi?komu?