UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W normalnym kraju bądź dawno temu w Europie kiedy jeszcze obowiązywały normalne cywilizowane zasady, to taki odmęt społeczny dostałby kulkę w łepetynę lub zawisł by na drzewie (chociaż to obraza dla drzewa). A tu tylko grozi DO 10 lat???!!! Co za nienormalne czasy.
KKKK11