UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zakopac tego smiecia zywcem. ja nie mam zamiaru placic podatkow za pobyt tego bydlaka w wiezieniu, do piachu z nim. oczyscmy swiat z gowna! on sie moze rozmnozyc i przekaze swoje ulomne geny swoim pomiotom ktore beda sialy patologie!

turban