UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiste jest, że ŻADEN normalny, zdrowy na umyśle człowiek nie zabija, nie gwałci i nie napada, więc pewnie niedługo wszystkich zwyrodnialców uniewinnią, a nowe wyroki nie będą zapadać, bo przestępcy są przecież chorzy.