UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli to jest nowa metoda złodziei to policja jest 100 lat za murzynami. Od dawna znane są przypadki działania złodziei w podobny sposób gdzie najczęściej wykorzystują młode i naiwne sprzedawczynie dopiero co zatrudnione i sklepy z jednoosobową obsługą. Niby mają kontakt z właścicielem i chcą pieniędzy z różnych powodów (dług, rata, opłata za towar czy co tam jeszcze) tyle że z reguły są to kwoty kilkuset zł. i właściciele nie powiadamiają o tym policji a obciążają pracowników za naiwność z pensji. Złodzieje, często są to złodziejki wiedzą w jakich godzinach nie ma właściciela na miejscu i wiedzą kiedy utarg leży niezabrany w kasie.

Płatny.Informator.