UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moim zdaniem, przede wszystkim bić. Bambusowym kijkiem, żeby nie uszkodzić za bardzo, ale, żeby bardzo bolało. I nie publicznie, bo to nie jest średniowiecze. Tłuc tak, by popamiętali, że następnym razem będzie dwa razy tyle. Lekarz niech tylko stwierdzi, że mają zdrowie fizyczne i psychiczne, potem dopireo wlać po 20 kijów.