UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moim zdaniem, przede wszystkim bić. Bambusowym kijkiem, żeby nie uszkodzić za bardzo, ale, żeby bardzo bolało. I nie publicznie, bo to nie jest średniowiecze. Tłuc tak, by popamiętali, że następnym razem będzie dwa razy tyle. Lekarz niech tylko stwierdzi, że mają zdrowie fizyczne i psychiczne, potem dopireo wlać po 20 kijów.