UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A po co do aresztu. Chłosta by pośladki spuchły. Przy następnej kradzieży, podwójna ilość batów i delikwentów by się oduczyło kradzieży. I tanio i skutecznie. Do tego publika miała by darmową uciechę oglądając chłostę. Pręgierz powinien być w każdym mieście jako symbol odstraszania od dokonywania kradzieży i dewastacji.
JankoMuzykant