UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie widać, że ma dozór elektroniczny? Taka opaska powinna być doskonale widoczna i rzucająca się w oczy dla każdego, który obok takiego gościa przechodzi. Dlaczego na nodze? Przestępców należy wyróżniać, należy im się!