UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i znowu nic mu nie zrobią. .. może najwyższy czas przetrzeć oczy i zauważyć, że obecny system kar się nie sprawdza. Czekają chyba aż kogoś rozjedzie po pijaku. .. karą powinno być np. sprzątanie ulic przez pół roku a nie założyli jakąś opaskę, która w ogóle nie jest użyteczna skoro i tak przypadkiem go złapali
anahana