16
01.07.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba zorganizować ucieczkę z pudła i w czasie ucieczki odstrzelenie. Podatnicy byliby szczęśliwi. ..
(2015.07.01)

info

4  
  1
nicki "i kacperVE. ."to nicki tego samego śmiecia. Prymityw z bandytów zrobił sobie bohaterów.
(2015.07.02)

info

5  
  0
joolk i kacpeVELkulawy to ten sam tępak
(2015.07.02)

info

2  
  0
Przeciez to cos to trzeba zabic. .. .po co to cos ma funkcjonowac?
(2015.07.02)

info

2  
  1
do utylizacji ze scierwem!!!!!a nie zywic darmozjada
maharadza (2015.07.02)

info

2  
  0
bedzie. .bedzie sie dzialo. .. .bedzie zabawa
(2015.07.02)

info

0  
  0