A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba zorganizować ucieczkę z pudła i w czasie ucieczki odstrzelenie. Podatnicy byliby szczęśliwi. ..
nicki "i kacperVE. ."to nicki tego samego śmiecia.
Prymityw z bandytów zrobił sobie bohaterów.
joolk i kacpeVELkulawy to ten sam tępak
Przeciez to cos to trzeba zabic. .. .po co to cos ma funkcjonowac?
do utylizacji ze scierwem!!!!!a nie zywic darmozjada
bedzie. .bedzie sie dzialo. .. .bedzie zabawa