UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SŁYSZELIŚCIE żeby Niemcy, Szwedzi, Norwegowie, Hiszpanie, kraje zachodnie zajmowały się drobnym przemytem czy zatrudnianiem tak zwanych słupów ? To tylko zasr, na polska jest takim podłym krajem gdzie człowiek nie ma na minimum socjalne, brak mu na utrzymanie i kształcenie dzieci więc musi kombinować wbrew prawu żeby z głodu nie zdechnąć.
POsrańcy.PO