UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

musieli dostać cynk pod Kwidzynem albo specjalnie zrobili pokazówkę Straż graniczną ktoś musi bezwzględnie kontrolować bo niby jakim cudem szlugi przejechały przez granice i nagle połapali się w Kwidzyniu? Przypadek ? A może korupcja i łapówy ? Nie jedna menda sg już za to siedzi albo została wyrzucona na zbity pysk.

DżygitHan