UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tatuś to co? Czemu nie zaopiekował się dzieckiem? Czemu jemu nie postawiono zarzutów? do tego doprowadza "edukacja seksualna" w tym chorym kraju i zakaz aborcji. nienarodzone dziecko jest najważniejsze. Ale narodzone już nie ma znaczenia. Dlatego takie rzeczy się dzieją. .. Nie bronię tej kobiety, zrobiła straszną rzecz, ale nie znamy okoliczności sprawy i nie można obarczać jej winą w 100%. ja pytam, gdzie jest ojciec ?! Oddać do adopcji - łatwo mówić, jak się WIE, że można to zrobić, jak się jest z miasta i jak się ma jakiekolwiek wsparcie. Depresja poporodowa, strach, problemy różnego rodzaju - to wszystko trzeba brać pod uwagę! Ta dziewczyna była SAMA. Dlaczego ?
gdziejestojciecdziecka?