UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może trzeba uczyć kobiety zapobiegać niechcianej ciąży? dać im środki antykoncepcyjne a nie obarczać je całą odpowiedzialnością za dziecko, a - ono-to co samosiejka? a gdzie "tatulek" zabrał d. .w troki i ma w nosie wszystko. Popatrzcie wokół siebie : chłop " zrobi" ale jak mu zaciąży rodzina to idzie przed siebie, a kobieta z "dzieciami" na cały etat- ojca, matki, dziadków ojczystych. .. ..