UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech zgnije w więzieniu niech go gwałcą współwięziowie, codziennie może wtedy zrozumie co zrobił, za niskie kary dostaja zbokole i niczego się nie boją gwałtów na dzieciach by nie było gdyby dostawali po 20 lat więzienia !!!!!

mamuśka