UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale dlaczego do więzienia? kto ma pracować na zwyrodniałych sku. .. .. nów dlaczego ma być żywiony opierany i spać w ciepłej celi za nasze pieniądze ?? Czy nie tańszy by był nabój do AK -47 ?? W społeczeństwie nie ma miejsca dla takich. .. .

Czyżnieprawda?