UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a czemu nic nie piszecie o naszym "kochanym kacperku", ze zostal zawiniety przez cbś ze swojego mieszkania, to jakas tajemnica dla dobra sledztwa czy co? Slyszalem ze teraz nasz dobry duszek posiedzi dluzej, podobno za 2 glowy bedzie odpowiadal, ale to tylko podobno tak slyszalem

adolf