UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bartek to tylko pionek w tym miescie , kazda poważna osoba tego miasta wie ze kacpry , bartki, robaki i inni zs zalezni od dwóch osób w tym miescie nawet sobie z tego sprawy nie zdają . Znam ich nawiska i imiona jest ot stara ekipa elbląga , to oni mowią co mozna a co nie , to od nich wszysto zalezy , wojenki miedzy nimi tez , to im na rekę , miają wielki e znajomości i potrafią sie dobrze bić , to nie szraczki . Jeden ma nawet wyższe wykrztałcenie pan mgr .
wzorowy