UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tygodnik chyba ty nie byles na zachodzie. Mozesz jechac szybko np. w Niemczech ale tylko na autobanie i tez trzeba patrzec czy niema ograniczenia predkosci. Na skandynawi tez jezdzi sie z glowa To nie Rosja lub Ukraina!!!